Atadan Tekstil

Üretiminin tamamına yakınını 25 den fazla ülkeye gerçekleştiren Parlamış Tekstil ihracatını Atadan markası adı altında gerçekleştirmektedir.

EUROPE HEAD OFFICE

Mr. Vincent Delloye
Z.A. La Craz, 38780 Estrablin, France
+905413888630
vincent@parlamis.com.tr

FRANCE

Francitex - Mr. Thierry Francis
17 Av de Bonnelles, 78320 Le Mesnil St. Denis
+33680450047
francitex@wanadoo.fr

SPAIN

R.Tex.J.Chaler S.L. - Mr. Joan Chaler
C/Prat de la Riba, 133 b, 08222 Terassa, Barcelona
+34607253365
j.chaler@telefonica.net

MR. ROBERTO MARTINEZ
Calle Miami 13 2D, 28027 Madrid
+34913529794
robertomartinez2004.0@gmail.com

RIATEX S.L. - MR. JOSE GARCIA RODRIGUEZ
Rua Temple 14, 15679 El Temple, Cambre
+34609830182
riatex@riatex.com

ITALY

Berrino&Mella
Via Eupropa Unita 12/a, 31038 Postiamo di Paese (TV)
+390422484488

U.K.

Quilltex Ltd. - Mr. Terry Quill
6A Well Street, E9 7PX London
+447785340423
terry@quilltex.com

POLAND

Trust Connection - Mr. Marcin Laskier
Marysinska 45/3, 91850 Lodz
+48511699960
marcin.laskier@gmail.com

U.S.A.

Stc Textile Inc. - Mr. Ron Sheridan
1441 Broadway 3rd Floor, Suite 3042, NY10018, New York
+19175627759
stctextile@aol.com

AUSTRALIA / NEW ZEALAND

Embetex - Marilyn Banfield
1/29 Murrah Street, Bermagui NSW 2550
+61419815380
embetex@hotmail.com